Zadzwoń lub napisz
biuro@adwokatczestochowa.info

+48 698 785 540

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

Treść główna

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aliny Żywomirskiej-Leśniczek świadczy rzetelną pomoc prawną osobom fizycznym.

Podmiotom gospodarczym oraz innym jednostkom organizacyjnym oferujemy kompleksową obsługę prawną.

Celem działalności Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie merytorycznym. Każda sprawa oceniana jest indywidualnie w celu zaproponowania rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta.

Obszar funkcjonowania Kancelarii obejmuje Częstochowę oraz województwo śląskie, opolskie i łódzkiego, a w razie potrzeby teren całego kraju.

Współpracujemy również z innymi kancelariami w Polsce m.in. z Częstochowy, Myszkowa, Lublińca, Radomska, Piotrkowa Trybunalskiego, Katowic i Warszawy.

Adwokat Alina Żywomirska Leśniczek

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam trzyletnią aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie.

W 2016 roku zdałam egzamin adwokacki z wyróżnieniem i zostałam wpisana na listę adwokatów. Obecnie kontynuuję tradycje rodzinne w zawodzie adwokata, prowadząc indywidualną kancelarię adwokacką.

W dotychczasowej pracy zawodowej zdobyłam doświadczenie w zakresie prawa karnego, cywilnego, jak również w sprawach rodzinnych. Posługuję się swobodnie językiem angielskim.